Even voorstellen
Nick is 17 jaar, student MBO Mechatronica én de allereerste stagiair Services. Tijdens zijn stage kan hij de combinatie van elektronica, mechanica en besturingstechniek waar hij voor studeert, direct in de praktijk toepassen. Een ervaring die hij met beide handen aangrijpt.
Wat betekent ‘Actemium is vooruitgaan’ voor jou?
“De start van mijn stage bij Actemium voelde meteen goed. Tijdens de gesprekken vooraf merkte ik al dat ik hier echt welkom was. Dat gaf me het gevoel dat ik niet alleen veel zou leren, maar ook echt een bijdrage kon leveren. Dat bleek ook te kloppen! Ik mocht direct met de servicemonteurs mee naar klanten. Na vijf weken op locatie bij klanten heb ik bij de paneelbouw een uitdagende opdracht uitgevoerd. Zelfs zonder veel ervaring heb ik, met wat hulp, die opdracht goed afgerond. Iedereen was enthousiast en positief. Dat geeft natuurlijk een goed gevoel. Vanaf mijn eerste stagedag werd ik met open armen ontvangen. Collega’s staan altijd klaar om te helpen, ongeacht wie ik iets vraag. Dat maakt het werken hier heel fijn. Je staat er nooit alleen voor. Tijdens mijn stage ontdekte ik bovendien wat ik het leukst vind: programmeren. Het is gaaf om te zien dat je een programma schrijft en dat de simulatie daarna precies doet wat jij bedacht had. Dat is wat ik het leukste vind – daar krijg ik echt energie van!”
Hoe breng jij Actemium verder vooruit?
“We zijn een nieuw type softwareprogramma aan het onderzoeken en een van de service software engineers vroeg of ik daarmee aan de slag wilde. Ik leer er zelf veel van, maar het voelt ook goed dat mijn werk straks waardevol is voor mijn collega’s. Het is mooi om te weten dat ik echt iets bijdraag aan het team.”
Met zijn inzet en leergierigheid brengt Nick onze business unit verder vooruit. We zijn trots op wat hij tijdens zijn stage heeft bereikt en kijken ernaar uit om te zien hoe hij zich verder ontwikkelt.
Hoe voelt het om te horen dat collega’s jou zo herkennen in ‘Actemium is vooruitgaan’?
“Dat voelt super natuurlijk en geeft me een enorm goed gevoel. Het is fijn om te merken dat mijn inzet en leergierigheid gezien worden door mijn collega’s. Vanaf het begin heb ik me hier welkom en gewaardeerd gevoeld, dus tijdens mijn stage heb ik dit ook wel gemerkt. Dat motiveert zeker!”